independent

Proč máme nejdražší telefonování na světě?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nejspíš proto, že si to necháme líbit,
že jsme „ochotni“ předražené ceny platit.

Další odpovědi
Radius

Já nevím, ale vždyť se dá volat zcela zdarma (max. po dobu 30 minut), pokud člověku nevadí, že se to nahrává, více v odkazu.

Zdroj: https://sites­.google.com/si­te/filipjurci­cek/bezplatne-hovory-cesky

Kepler

To už aspoň v mnoha případech není pravda. Němci to k nám mají mnohem dražší. Vlastní zkušenost. Teda mé tetky.

sesednizkola

Co je to za blbost zase… Neomezený tarif seženeš do petistovky. Pak můžeš volat třeba od rána do večera.

vikimiki11

Protože jsme byli ochotní platit tolik za telefonování, takže tu cenu zvyšovali. Takže z naší blbosti.

Muffz

Protože si to necháme líbit. Je to o lidech, operátoři mají k dispozici spoustu možností, jak tarif nastavit. Zákazník musí více naléhat a nesmí se nechat odpálkovat, nedejbože si kupovat tarify, které nabízejí oficiálně.

Mc Merkurion

… nevim, mám firemní tarif a za tři telefony měsíčně platim stovku celkem …