kurec

Proč lidé obchodují na forexu, CFD atd… když tomu nerozumí a na webových stránkách mají upozornění jak rizikové to je?

Odpovědi
JežíšKristus

Aby se to naučili? Nebo prostě protože můžou?
Já obchoduji opce na demo účtu, proč ne?

Pepa25

Proč obchodují? Protože účasné reklamy, jak rychle a snadno se na tom dá vydělat. To upozornění tam je proto, protože především CFD jsou výborný obchod pro obchodníky, proto je všichni brokeři masivně propagují, ale zároveň je snaha retailové klienty chránit, když jich drtivá většina na CFD prodělává – takže kompromis je varování, stejně jako třeba na krabičkách cigaret.