mirekborek

Proč, když mam rychlost internetu velkou, tak stahování je pomalé?

Mám rychlost downloadu na internetu 11MB/s ale stahování mam jen tak kolem 200kb/s jak je to možný
Internet = WIFI – PlzenecNET
Prohlížeč = Google Chrome
stránka = ubuntu.cz

Odpovědi
ptáč

To tady nikdo neřeší. Zkus se zeptat na nákup chlebíčků bez DPH v Plzni.

BANAN93

ubuntu zrovna neznám ale ulozto.cz je treba omezeno free stahováním 300 nebo 400 kb/s pokud to jsou free torenty tak ty bývají omezeny počtem seederů a také tvým poměrem stahování a seedování