malycauner

jak je možné,že mi ulož to přestalo stahovat minimalní rychlostí?dám stahovat a čas furt jen klesa a stoupá porasíte mi?

zdravím,jak je možné,že mi ulož to přestalo stahovat minimalní rychlostí?Celý tyden už nestáhnu nic – vždy mi to ukáže deset hodin a pak to stoupá a klesá – a to u každého souboru bez ohledu na to jak je velký – můžete mi poradit? Díky
Doplňuji:
jak je možné,že mi ulož to přestalo stahovat minimalní rychlostí?dám stahovat a čas furt jen klesa a stoupá poradíte mi?

Odpovědi
arygnoc

sťahovanie programov, hudby a videí z tohto serveru je nelegálne.

za programy, hudbu a video treba zaplatiť.

odporúčam dotyčný sťahovaný súbor/program legálne zakúpiť – a rýchlosť sťahovania z uložto vás nebude trápiť.
Doplňuji:
sťahovanie je nelegálne – za tie peniaze, ktoré na uložto zaplatíte, z tých nedostane autor programu (hudby, videa) resp. držiteľ autorských práv ani korunu.

kópie si môžete urobiť z legálne zakúpeného nosiča resp. programu stiahnutého z legálneho zdroja a ZAPLATENÉHO (pokiaľ nie je free), ale NESMIETE ich dať nikomu k dispozícii, ale iba používať pre vlastnú potrebu.

teda sťahovanie „kópií“ filmov, hudby programov z uložto je podľa autorského zákona protizákonné (v čr bohužiaľ nie trestné).

to znamená, že každý program, film či hudbu vo vašom počítači by ste mal vedieť dokázať, že ho máte legálne – teda že ste vlastníkom nosiča legálne zakúpeného, alebo odkiaľ ste ho stiahol a pokiaľ sa nejedná o legálne zaplatený produkt, tak tam musí byť jasne deklarované, že je to FREE (zadarmo, voľne šíriteľné).

môžete ripovať hudbu, video, ale nesmiete sťahovať ripovanú hudbu a video a ani rip dať k dispozícii na sťahovanie – to už je nelegálne.

viac prípadne v diskusii.

iceT

Kup si na uložto kredit za jednu prémium sms v ceně 99 kč,budeš mít VIP účet a 10 000MB dat,která se ti stáhnou bez přerušení a dlouhého čekání.
Problém může být v tom,že máš vyčerpán limit ke stahování a proto se ti stahuje tak pomalu,ale taky nejen v tom.

anonym

Také jsem se na to ptal, ale člověka, který dělá pře počítače a bylo mě odpovězeno toto:
Na ULOŽ TO je stahování placené a tedy rychlé.To neplacené se stahuje pomalu.Pokud na tom servru stahuje více lidí, kteří to mají zaplaceno, tak se omezí rychlost těm co neplatí.Zrovna tak ,když ten samý soubor stahuje více placených uživatelů, tak rychlost neplaceným se zastaví.
Mám vyzkoušeno, že rychleji to stahuje od půlnoci do ranní šesté až sedmé hodiny.
Pak se to zase zpomaluje.
Doplňuji:
…má tam být přes počítače

Andre5000

Podle mne je to někdy přetížení. Zkus se na problém zeptat na podpora@ulozto.cz