Avatar uživatele
Hufnágl

Proč jsou v různých prohlížečích jiné počty reklam?

Mám webové stránky s reklamou od Adsence (Google)a Seznamu. V prohlížečích Chrome a Seznam se mi ukazují reklamy pouze od Seznamu, ale od Adsence jen sporadicky. Zatímco v prohlížeči Firefox je spousta reklam od obou poskytovatelů. Jak je to možné? Jde to nějak napravit, aby ve všech prohlížečích bylo více reklam?
Děkuji za plodnou odpověď.

Podotýkám, že mám OS Vista.

Zajímavá 0 před 1543 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Množství reklam od Google se dá do jisté míry ovlivnit nastavením v Google účtu. Firefox to asi nebere v úvahu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

To jsi první, koho zajímají reklamy a kdo je vyžaduje. Já je mám zablokované a mám klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Přiznám se, že jsem z tvého dotazu trochu jelen. Takže ty chceš, aby se ti na webech zobrazovalo reklamy víc a přivádí tě k zoufalství, že chrome ji zobrazuje záhadně méně než firefox. Chtěl by si tedy více reklamy v obou prohlížečích … to je zvláštní požadavek, obvykle to bývá opačně.

No ale k věci, pokud u tebe firefox a chrome zobrazují různé počty reklamních bannerů na stránce je dost dobře možné, že v jednom z těch prohlížečů je doplněk který některé blokuje, to je ale trochu zvlášní, obvykle by takový doplněk měl blokovat reklamy všechny a ne jen polovinu, takže buď je ten doplněk blbě nastavený (zastaralé filtry například) nebo to má úplně jinou příčinu.

Každopádně si mě tím přivedl na docela dobrou myšlenku vytvořit doplněk, který do stránky přidá více reklamy, mohl by se jmenovat AdBooster Plus 🙂 jako recese by to mohlo být dobrý a třeba by si to kromě tebe stáhlo i pár dalších lidí pro pobavení.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hufnágl

Elkon, ty sis zablokoval na svém webu reklamy? To mi je divné. Vždyť každý, kdo má svůj web, dobrý obsah a vysokou návštěvnost, uvítá reklamy, ze kterých má nějaké zdroje na udržení domény a hostingu.

před 1542 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ty mluvíš o provozovateli webu, ano ten je jistě uvítá, ale klient si jejich zobrazení prostě zablokuje pomocí rozšíření AdBlock Plus nebo AdGuard pro Chrome i Firefox, takže na webu pak žádnou reklamu nevidí, přesto že ji tam provozovatel webu umístil.

před 1541 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Když mám své webové stránky, tak jsem asi provozovatel webu, ne?!

před 1541 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet