Damiana

Proč jsou symbolem, lákajícím k masným hodům rozesmátá zvířátka s příbory?

Roztančené kuře s vidličkou a nožem – navíc se slušivou mitrou, olizující se pašík s bryndákem kolem krku, s pořádnou kudlou a vřelým úsměvem, ryba cenící tesáky s trojzubcem… Těmito kreslenými „lákadly“ jsou často „vyzdobeny“ vozy potravinového zásobování nebo rovnou provozovny s občerstvením. Kde se tenhle – podle mne dost morbidní – nápad vzal?

Doplňuji:
No nevím. Podle mne by tam nemusely být ty kudly. Šťastné kuře provádějící harakiri ve mě chuť příliš neprobouzí. 🙂
Fotku z porážky bych zase šacovala spíš na sabotáž nějakého vegetariánského klanu… Nejde ale jen o auta. Ty zvrácené malůvky jsou i na obchodech a restauracích…Naš­těstí ne na všech…:-)

Nejlepší odpověď
www

Proto, aby každý pochopil o co jde.
Otázka líbí nebo nelíbí je cosi jiného. Kdyby to prase brečelo, ani já bych to nekoupil, už kvůli té reklamě.
No a takto výrobci reklam uvažují 😉.
Doplňuji:
Jen si přestav, že by v tom označení auta (reklamě) byla fotka, třeba z porážky prasat ☹. Děs, že jo??

Další odpovědi
hanulka11

no jsou rozkošní a prostě k sežrání- mnohdy člověk žasne co dovede reklama a hlavně která hlavinka ji zase vymyslela ......kde se nápad vzal – netuším

RyuzakiKate

Protože o sobě vědí, že jsou chutná :P

Kohut57

Souhlasím s www, že reklama s porážkou prasat by byla ještě nechutnější, toto ale je také dostatečně nechutné. S liberalizacií a svobodou projevu jsme přijali mnohé co je v USA nezákonné. Jsme svobodomyslnější než „kolébka demokracie“. A tak tu kvete porno, drogy,korupce, hazard na každém rohu. Komerce zaměřená na podporu úchylností,spros­ťáren a debylit vychází vstříc lůze všech sociálních vrstev. Kultura a kulturnost se úplně vytratila, nebo skomírá na okraji společnosti v bázni před hordou barbarů u moci i v ulicích. Inteligence střední vrstvy, která je tvůrcem kulturní společnosti je decimována lůzou u moci i lůzou v ulicích. Dokonale vytvořený pseudodemokratickyl systém dovolí každou dekadenci, která toto naplní. Pak i tyto reklamy mohou v klidu dekadentně působit na mládež a vyrostou z nich" ještě větší blbci, než jsme my".
Doplňuji:
Oprava :Tak tvrdě jsem, debilita, napsat nezamýšlel.

Zdroj: ,