Urijka

Proč jsou kamery na veřejných místech tak nekvalitní, že se nedá poznat podoba snímaného lumpa, když ho ukazují v TV?

Nejlepší odpověď
autacek

Tak na to je velmi jednoduchá odpověď.

Kamery jsou již staršího data a technologie, která se tehdy pořídila za cenu top, nemohla být top, jelikož by nezbylo na „provizi“ kolem. Tak že je dnes výsledek přesně takový, jak popisuješ.

Další odpovědi
ivzez

To není nekvalitními kamerami, to je záměr.

led

V niektorých prípadoch ide o menej kvalitnú kameru, či zlý uhol záberu
V TV ukazujú niekedy (väčšinou) zámerne nekvalitné zábery. Nie vždy je možné (aj pri verejnom pátraní) ukázať kvalitnejšie spracované zábery z dôvodu ochrany osobnosti. V zábere môžu byť aj iní ľudia a pohľad na štvorčekovanú tvár iného prítomného, hlavne ak vidno jeho výrazný spoznávací prvok… no, dovoľte sa mi zľahka pousmiať…
Pokiaľ páchateľovi nie je dokázaná vina, hľadí sa na neho ako na nevinného. Aj pri vyšetrovaní podozrivého…

plebs

Je to vyrobeno v rákosí v komunisticko-kapitalistickém dálném východu, jak jí nehodíž občas trochu rýže, tak slábné, bídně slouží až doslouží, ovšem je to lepší než nic

Urijka

Já spíš myslím ty nekvalitní fotky u těch automatů na peníze. Proč tam třeba není kamera i zezdola, když má ten lupič na hlavě kapuci? Když mají banky takové zisky, proč třeba nemají před pultem propadliště? Lump namíří pistoli, pokladní nohou sešlápne tlačítko a lump se propadne do sklepa, kde si ho odchytnou…možná by to nestálo ani tolik, kolik jim tam pak s maketou pistole ukradne.