zjentek

Proč je v Ostravě tolika thajských masážních salónů a klubů, ale žádný Thai street food?

Mně to přijde divné. Jakási nerovnováha, těžko vysvětlovat.

Že by všechny ty potřebné suroviny bylo zas AŽ TAK TĚŽKÉ do Ovy dopravit? To přece nemůže být nic složitého, v dnešní době. Nebo je? Spatřili jste mezi surovinami třeba něco, co by dnes nemohlo být v Ostravě? >>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Esi7zmmS-H4

Odpovědi
Kepler

Ostravaci asi raději hubnou při masážním sexu, než tloustnou z těch thajských dobrot. U nás je to naopak, žádný salón, ale výkrmna tu je.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.