nyjono

Proč je tu opakovaně potřeba rozumět a přijímat souhlasy se zpracováním údajů?

Není to tak dlouho, co se tato žádost zobrazovala přes půl monitoru a te%d je to tady zase.
Podrobnosti nastavení jsou o ničem.
Většinou se na webech zobrazí úzký proužek se pro odsouhlasení cookies při prvním přihlášení a je klid. Tady je to znovu přes polovinu obrazu ☹

Odpovědi
Hlada

Kdyby tahle zhovadilost nebyla důsledně všude připomínána, tak bychom také mohli přijít k tomu, že jde o zbytečný úřad a hromada lidí by přišla o dobrý příjem.

elkon

Mě se nic nezobrazuje.