Lucyfer

Proč je na odpovědích cenzura? Člověk se chce normálně zeptat, sic intimněji, a nemůže… Nestačí jen kontrola?

Od admina…
Schválit příspěvek, spamy či jinak nevhodné (urážlivé) věci mazat…

Odpovědi
zjentek

Z vlastní zkušenosti vím, že kontrola spojená s editací JE MOŽNÁ, ovšem rovnou se otázka smaže, pokud by editace zásadně změnila její význam.

Pak je tady HOVADO, který maže jen tak z plezíru… ON VÍ!!! Jsem zvědav, jak toto „zedituje“ mi!

Jinak zkus to, třeba to vyjde! (;
(Myslím otázku)

Kepler

No, hlavně tady funguje autocenzura, když nějaký mazálek skrývá zcela nevinné příspěvky a admina to nezajímá. No a pak tady existují určitá pravidla a kodex, který se tu občas nedodržuje, protože si je málokdo přečte. Naposledy mě rozesmálo, jak smazali mou odpověď "Oxid ruthenistý.
Z důvodu: Zadání úlohy, domácího úkolu, soutěžní otázky (jiné probíhající soutěže).
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradte-mi-prosim-10
Přitom závadnou otázku jsem nezadal já, jen na ni odpovídal, kdežto otázka zůstala 🙂
Už se ničemu nedivím.

Mc Merkurion

… přestože je tu kategorie sex, otázky v ní jsou smazány okamžitě po vložení, řekl bych automaticky nějakým robotem … o to ti asi jde že ??? mělas doplnit tuto informaci ohledně kategorie …