Králičí Žena

Proč je mi špatně, když vařím dobrou večeři?

Zrovna vařím večeři. Během je mi ale tak nějak…na zvracení. Nevíte, proč tomu tak je?
A je mi 12 let, všichni si ji nakonec chválili 🙂 Já si to ale moc nevychutnala…

Nejlepší odpověď
Alesh

jj, těhotenství je prevít… 😉

Další odpovědi
hapiky

Když ji vaříte, nemůžete ještě vědět, že bude dobrá, ale pořád to máte ještě lepší, než kdyby Vám či někomu bylo špatně až po večeři. To byste už neukecala.

redy

Tak nevař, mně je špatně, když musím vařit. 🙂

monikabart

Záleží na tom, čemu říkáte dobrá večeře. Špatně může být z toho, že byla příliš těžká, lehká, příliš hodně vypiteho alkoholu pri večeři, nebo příliš drahá 🙂.

Králičí Žena

Je mi 12 a nemůžu být těhotná. Zjistila jsem, že to bylo z čokolády. Po chvíli se mi chuť k jídlu vrátila…

Alesh

hehe, ve 12 nemůže být těhotná… to by ses divila 😉