zjentek

Proč hnutí Anonymous nezmění jméno?

Jestli je pravda, co v hlavičce článku hlásají (jinak jsem ho nečetl), no tak potom jde o typicky prozápadní organizaci.>>>https://­www.novinky.cz/in­ternet-a-pc/bezpecnost/cla­nek/hackeri-z-celeho-sveta-utocte-na-rusko-burcuje-hnuti-anonymous-40393403#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=Lk3yzTtlLwc-202204091911&­dop_id=40393403&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
Tak jaké anonymous? Co je totvl. za anonymous? To je anonymous trocha na palici, ne? Prostě jen další prozápadně organizovaná pakáž, nic víc. Nebo ano? Snad se pletu?

Nejlepší odpověď
Dochy

Co má označení „anonymous“ společného s tím, jestli jsou prozápadní, provýchodní, nebo třeba propekelní?

Další odpovědi
hard work

Protože by jim to nic nepřineslo.