Tomas001cz

Proč Google vždycky musí všechno pos*at?

Kdysi bylo YouTube úplně super, bez problémů. Ale když ho koupil Google, tak teď mi to na mém kanále smazalo skoro všechna videa kromě jednoho, co to má sakra znamenat?! A pořád mě to blbě nutí, abych se přejmenoval na „své vlastní jméno“, a nemůžu používat Tomas001cz. To jsou v Google Inc. fakt takoví idioti? Je jen otázka času než zničí celý Android.
Doplňuji:
A když se chci podívat na mé odebírané kanály, tak skoro žádné videa nejsou ☹

Nejlepší odpověď
ivzez

Ani Google nesmí porušovat autorská práva
a musí mazat veškerý nelegální obsah.
Takže pokud byly ve Vašich sledovaných kanálech
nelegální nahrávky, musel je Google smazat.

Ostatně ke smazání nelegálního obsahu by došlo i v případě,
že by Google YouTube nekoupil (musel by mazat vlastník YT),
nebo že by YT koupil někdo jiný.

Další odpovědi
badisko

:D…no musi aby ne .....kdyz je ochrana autorskych prav takova jaka je …
Ja osobne YouTube nepouzivam …:D prakticky vubec… ikdyz mam ucet google tak nevyuzivam sluzby ..ani uloznu atd … kdyz chci z nekym sdilet sva videa a podobne mam na to skydrive … nevidim duvod to resit verejne a take uploudovat videa ktere nejsou moje ..nebo vydelavat na placenych programech jak je na youtube… uz dost zvykem …

Hamon

Google je firma a jako taková potřebuje vykazovat zisky. A jako velká firma si může dovolit nutit uživatele, aby dělali to, co chce.
Od googlu pouze vyhledávání.