Avatar uživatele
Miip

Problémy s odchodem z brigády – výhrůžky a strhávání peněz

Prosím pomozte, mám smlouvu na dohodu oprovedení práce a s takovou mám právo odejít dá se říci „ze dne na den“. Ve čtvrtek jsem psala supervizorce že chci skončit a ona mi poslala hlasovou zprávu kde na mě křičela že skončit nemůžu že za mě nemají náhradu (končím kvůli tomu že se mohu po Covid blázinci vrátit na původní místo a také kvůli ní), z dobré vůle jsem šla ještě dnes a snažila se za sebe najít náhradu ale bohužel nenašla, řešila jsem to i s vedoucí která by to měla řešit jako první ale místo ní mi teď večer od supervizorky přišla výhružná zpráva že když nepřijdu nabídne směny o 30 Kč na hodinu navíc a budu to muset zaplatit a tento rozdíl budu muset doplatit já. Má na to nárok? Nebo jsem v právu já? Jediné co s té práce mám jsou zničené nervy a ráda bych věděla jak na tom jsem.

Děkuji za odpovědi

Zajímavá 0 před 1357 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Buď v klidu.
Nevím sice přesně, jak to je s odcházení při práci na dohodu, ale že bys měla něco platit, když kdosi nabídne vyšší mzdu je hloupost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
abrokdor

Na DPP nemusíš nic. Lital sem po brigádách furt při škole. Můžeš si ji zablokovat a máš klid. Jestli chceš reagovat na ni, tak napiš e-mail jednateli firmy a ten si ji zklidní. Zašli mu hovor jedí máš a je to. Když se neumí chovat tak co. To není tvoje starost, aby jsi hledala náhradu, ale jejich. Oni podnikaj a máj na to být připraveni. Seš na ně moc hodná. Uvec se smima nemazli. Neboj prachy ti nestrhne, jenom si z tebe dělá dobrej den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Pozor na supervizorku dnes je význámný den ženského orgasmu a pokud neměla kvalitní dlouhý orgasmus tak tě semele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

I dohodu o provedení práce je potřeba řádně ukončit
buď písemnou dohodou /je potřebný souhlas zaměstnavatele)
nebo písemnou výpovědí s výpovědní dobou 15 dnů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek