Miip

Problémy s odchodem z brigády – výhrůžky a strhávání peněz

Prosím pomozte, mám smlouvu na dohodu oprovedení práce a s takovou mám právo odejít dá se říci „ze dne na den“. Ve čtvrtek jsem psala supervizorce že chci skončit a ona mi poslala hlasovou zprávu kde na mě křičela že skončit nemůžu že za mě nemají náhradu (končím kvůli tomu že se mohu po Covid blázinci vrátit na původní místo a také kvůli ní), z dobré vůle jsem šla ještě dnes a snažila se za sebe najít náhradu ale bohužel nenašla, řešila jsem to i s vedoucí která by to měla řešit jako první ale místo ní mi teď večer od supervizorky přišla výhružná zpráva že když nepřijdu nabídne směny o 30 Kč na hodinu navíc a budu to muset zaplatit a tento rozdíl budu muset doplatit já. Má na to nárok? Nebo jsem v právu já? Jediné co s té práce mám jsou zničené nervy a ráda bych věděla jak na tom jsem.

Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
nyjono

Buď v klidu.
Nevím sice přesně, jak to je s odcházení při práci na dohodu, ale že bys měla něco platit, když kdosi nabídne vyšší mzdu je hloupost.

Další odpovědi
abrokdor

Na DPP nemusíš nic. Lital sem po brigádách furt při škole. Můžeš si ji zablokovat a máš klid. Jestli chceš reagovat na ni, tak napiš e-mail jednateli firmy a ten si ji zklidní. Zašli mu hovor jedí máš a je to. Když se neumí chovat tak co. To není tvoje starost, aby jsi hledala náhradu, ale jejich. Oni podnikaj a máj na to být připraveni. Seš na ně moc hodná. Uvec se smima nemazli. Neboj prachy ti nestrhne, jenom si z tebe dělá dobrej den.

Kryšpín

Pozor na supervizorku dnes je význámný den ženského orgasmu a pokud neměla kvalitní dlouhý orgasmus tak tě semele.

ivzez

I dohodu o provedení práce je potřeba řádně ukončit
buď písemnou dohodou /je potřebný souhlas zaměstnavatele)
nebo písemnou výpovědí s výpovědní dobou 15 dnů.