slipknotak

problem s kamerou…

mam kameru evolve a skoro pokazde kdyz natocim video a chci si ho prehrat v kamere tak mi napise ze je poskozene a vymaze se ale kdyz si ho neprehraju v kamere ale v pc tak to de ale ted mi to ukazuje i v pc. nevim cim to je jestli kamerou nebo pametovou kartou nepomohlo by kdybych vymenil pametovou kartu ? aby to nebyla zbytecna koupe

Nejlepší odpověď
chudst

Mate kameru v zaruce? Pokud ano, nestarejte se o to a dejte ji do servisu.

Pokud ne, problem na pametovou kartu bych to nevidel, pokud se vam to z ni bez problemu stahne do PC, kdyz se na to nedivate. Spise na nejakou interni zavadu (a muze to byt i zavada softwaru ve vasi kamere). Na druhou stranu, mozne je vse a problem muze byt i na pametovce. Skutecne tezko rict, od toho existuje specializovany servis.