Snoozlex

Problém s grafickou kartou?

Dobrý den,

13.10 jsem si stavěla poprvé počítač, a až do včerejška vše jelo v pořádku. Pořád jede, až na grafiku. (amd radeon sapphire rx 6700 XT) Vyskočila na desce bílá ledka, nenačítá se obraz, nic, větráky nejedou. Avšak když jsem grafiku zapojila do svého starého pc, tak větráky jedou a obraz taktéž.

Ale naopak, když jsem dala starou grafiku (nvidia gtx 1050 ti) do svého nového systému, tak vše taktéž jelo. Už nevím co mám dělat, nevím v čem je chyba, tak jsem se chtěla zeptat, pokuď někdo neví, co s tím.
(Ostatní příslušenství v sestavě: Asus rog strix b550-f gaming, amd ryzen 5 5600X, Corsair Vengeance RT, cooler master mwe 750 gold V2 full modular, Kingston kc3000 NVMe)

Odpovědi
OSHO

Přeinstaluj operační systém