dust8

Pro podnikatele: Jaké jsou vaše zkušenosti v oboru? Co byste doporučili začínajícím?

Odpovědi
nyjono

Je potřeba mít zkušenosti v tom oboru, ve kterém chceš podnikat. Pokud se tedy jedná o klasický způsob podnikání. Vědět, co to obnáší, aby tě kdokoli neo…
Pokud chceš mít zaměstnance, to je na dlouhou debatu, mám to za sebou a už nechci. Nikdy.
Prověřit si odběratele. Nevěřit slibům a nekupovat materiál do zásoby, když ti řeknou, budeme odebírat, objednáme, …
Objednávat u prověřených dodavatelů.