dagry

Pro pejskaře !!!!

Můžete mi prosím vysvětlit jestli je rozdíl mezi drsnosrstou a drátosrstou srstí u psa?

Já bych myslela, že je to jedno a totéž.

Nejlepší odpověď
čárlí

Upozorňuji, že to jedno není, drsnosrstého psa si můžete pohladit, ale drátosrstého ani nemáte chuť, bylo by to asi podobné jako by jste hladila nejaký kaktus, např, Echinocactus grusonii.

Další odpovědi
Jakub

Podle mého názoru se jedná o stejnou srst, ať je to hrubosrstý, drátosrstý nebo drsnosrstý pes. Záleží na interpretaci.

kupkina

asi jako mezi rohožkou a drátěnkou

mojitek

Jde o stejny druh srsti,jen jinak pojmenovany.