Janys22

Nevíte, jak příslušné orgány vyřeší uvedenou situaci?

Dobry den chtela by jsem se zeptat… Pritel nastoupil k vykonu trestu na 300 dni kvuli tomu ze si neoddelal prospesne prace ale k tomu byl jeste v podmince ktera mu mela za 14 dni koncit.Promeni mu tech 14 dni take v trest?? Nebo si odsedí jen těch 300 dní???

Původní neotázka
Pritel nastoupil k vykonu trestu na 300 dni kvuli tomu ze si neoddelal prospesne prace ale k tomu byl jeste v podmince k

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne, zkušební dobu mu v trest nepromění.

Ale protože se ve zkušební době neosvědčil, bude pravděpodobně muset
nastoupit trest, k němuž byl odsouzen (zkušební doba se – pokud vím – od doby trestu neodečítá).

Další odpovědi
Drap

To záleží na rozhodnutí soudu. Může mu dokonce přiznat celou podmínku. A kdybych to rozhodoval já, tak by dostal k těm 300 dnům celou podmínku a ještě bych mu přidal.

Dochy

Jakých 14 dní? Podmínka měla skončit za 14 dní, ale o výši trestu tu nic nevidím.