ReHu

Přitápíte si doma? Dnes. Pokud můžete.

Mamka, bydlí v paneláku, 6m oken v obýváku na jih, má doma slušně.
Já to už nevydržela a zapnula kotel.

Nejlepší odpověď
anonym

Už v noci mi byla zima, takže dnes už od rána topím, hned je to příjemnější

Další odpovědi
kapka

Ne :OOO My doma topime, jen kdyz je fakt zima. Jsme asi otuzili. :)

quentos

Jelikož není topná sezóna, tak i kdybych chtěl, tak smůla. Ale jsme v podhůří, tak jsem zvyklej. Zahřejvám se slivovicí ;{)>
Doplňuji:
tak to včera pustili… s chutí jsem toho využil

Drap

Zatím pořád neni důvod přitápět. Mám cca 20 – 22 stupňů.

Lamalam

No jasně. Bydlím na horách a právě teď to venku ukazuje 5,7°C.

arygnoc

kúrim celoročne.
termostat nastavený na 22 °C.
v británii nevyhnutnosť.
tohto roku sú tu teplotné rekordy, už sme mali 21 °C. aj jasno.

;-Q

briketka10

Od úterý co se ochladilo, abych měla doma
aspoň 22°C jinak bych tu nevydržela je zima,
jak no nechci bejt sprostá 😁
vrátili mi za elektřinu přes 5 táců, tak si to můžu
dovolit..

mosoj

Nestarám se, mám termostat nastavený na 21,7oC s hysterezí 3oC.
Ano, již jsem někdy ráno v tomto týdnu zaregistroval že se topení na chvilku spustilo.
Za posledních 30 dní mám spotřebu plynu vyšší než ve stejném období v loňském roce ! Termostat je stále stejně nastaven a zdi jsem také neměnil.
Doplňuji:
Samozřejmě s hysterezí 0,3 oC !!!!!!

gecco

Ne – pořád mám v bytě 23°C – hic…
😉

marci1

Ne, mám tu docela teplo. A ještě k tomu dnes večer je v TV „Mrazík“ ! Doufejme, že nebude sněžit. 🙂

anonym

Ano,přitápím v domku už od středy a dnes na to taky vlítnu,přeci večer je pak trošku líp.