Přišla na vás někdy nějaká kontrola, když jste byli na neschopence?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Nevím. Na neschopence jsem za posledních 45 let nebyl.

Další odpovědi
Drap

Ano, přišla

vojtta

Jednou přišli na známou, která spala a tudíž neotevřela, potom měla problémy to dodatečně vysvětlovat.

Kelt

Moc často na neschopence nebývám, ale když jsem měl úraz před více než 20 lety, a nemohl jsem moc chodit, tak ta kontrola přišla, to jsem měl štěstí, protože za pár dní jsem jel něco kupovat a říkal jsem si, že dvakrát nepřijdou.¨
Za někým nepřijdou i několik měsíců, ale prý kontrola není z okresu nebo kraje, ale z úplně jiného koutu naší vlasti, takže nějaká kočka z Plzně se po tobě bude ptát a bude to ta kontrola.

dudu

Ano, za posledních padesát let dvakrát, z toho jednou když jsem zrovna maloval kuchyň. Měl jsem nakažlivou kožní chorobu, takže naštěstí nešla dál.