Danielson

Přišla mi cizí pokuta Co teď?

Zdravím všechny, stala se mi nemilá věc, přišla mi pokuta, ačkoli já se se ničeho nedopustil. Je to z dopravního podniku, částka 1020 Kč do 30.10.2014. Co mám udělat?

Nejlepší odpověď
carpediem

Já bych podala trestní oznámení na neznámeho pachatele.

DP to moc řešit nechce:-(((

Další odpovědi
gecco

Pokud možno osobně to zajdi reklamovat…

marci1

Hlavně to nenechávej „uležet“. Zajdi s tím co nejdříve na DP, zjisti jak to s pokutou je. Co nejrychleji to vyřeš.

Pepa25

Nerozumím – jak cizí? Pokuta je na vaše jméno neoprávněně, tzn. nějaký černý pasažér zneužil vaši identitu = ukradený nebo ztracený OP? Nahlásil jste už před přestupkem krádež nebo ztrátu dokladů? Tak potom namítněte, že dotyčná osoba se prokázala neplatným dokladem a jste z obliga …