nyjono

Připravujete si doma kimchi?

Přidáváte rybí omáčku?

Odpovědi
Kelt

Tak pro mne je problém si někdy ohřát jídlo v mikrovlnce. A jinak vím, že je to slovo z korejštiny. Nějak mne to neláká.

da ny

Ne.
Nemohu chilli koření (pálivá, ostře kořeněná jídla), to i rybí omáčka do pasty patří.
Rybí i ústřicovou omáčku používám. Většinou do maso-zeleninových směsí, připravovaných na asijský způsob.
Spokojím se s přípravou salátů z hlávkového, i pekingského zelí, na jiný způsob.
https://www.to­precepty.cz/clan­ky/1282-rady-pro-perfektni-domaci-kimchi-vyroba-prirodniho-probiotika-stoji-jen-par-korun/