Avatar uživatele
zuzka.67

Připravujeme námořnický dětský den,nenapadají vás nějaké disciplíny?

Už jich pár mám např.Házení záchranným člunem na cíl ,skákání snožmo mezi vlnkami atd…
Doplňuji:
Děkuju moc za návrhy , využila jsem asi tři nápady ale teda to míchání lomcováka , to mě dostalo :) Dětský den se vydařil a počasí vyšlo. Tak zas příští rok .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zpěv námořnických písní – soutěž o zlatou kotvu, lov velryb(k)y – (nějaké ty umělé rybičky s magnety), vynášení vody z vraku (štafeta se lžičkou vody), míchání námořnického lomcováka (ovoce a různobarevné džusy a sirupy), nej kérka (malování barvami na tělo)…:-)
Doplňuji:
To jsem ráda. Hlavně, že se zadařilo. 🙂

Upravil/a: Damiana

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zuzka.67 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Šplh po provazovém žebříku, vázání uzlů,prolézání záchranným kruhem.......­..........naš­lo by se toho asi hodně

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pan Škodovka

Spíš než zachranym člunem bych házel kruhem :) přejít přes nějakou lávku? nebo zhoupnout se někam na provaze..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

vidliočko – napichovanie očí na vidličku – víťaz dostane pirátsku pásku na oko.

Keďže to pripravujete, prejdite si net s dotazmi na hry pre deti (mládež).
Tam toho nájdete mraky.
napr: (a to je len jeden odkaz na jediné vyhľadávanie):

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=hry+na+t%C3%A1bor&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

výroba papírových námořnických čepiček, foukání do lodiček (třeba ze skořápek), hádání druhů mořských ryb a dalších podmořských živočichů a rostlin, přetahování o kormidlo

Námořnický dětský den může být velmi prima. Ať Vám vyjde počasí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Protažení pod kýlem lodi (může se protahovat od osobákem), závod v plavání se žralokem (žraloka nahradí bojové plemeno psa a místo plavání běh), hlídka ve stožárovém koši (stačí špička kostelní věže) a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek