zuzka.67

Připravujeme námořnický dětský den,nenapadají vás nějaké disciplíny?

Už jich pár mám např.Házení záchranným člunem na cíl ,skákání snožmo mezi vlnkami atd…
Doplňuji:
Děkuju moc za návrhy , využila jsem asi tři nápady ale teda to míchání lomcováka , to mě dostalo :) Dětský den se vydařil a počasí vyšlo. Tak zas příští rok .

Nejlepší odpověď
Damiana

Zpěv námořnických písní – soutěž o zlatou kotvu, lov velryb(k)y – (nějaké ty umělé rybičky s magnety), vynášení vody z vraku (štafeta se lžičkou vody), míchání námořnického lomcováka (ovoce a různobarevné džusy a sirupy), nej kérka (malování barvami na tělo)…:-)
Doplňuji:
To jsem ráda. Hlavně, že se zadařilo. 🙂

Další odpovědi
Drap

Šplh po provazovém žebříku, vázání uzlů,prolézání záchranným kruhem.......­..........naš­lo by se toho asi hodně

Pan Škodovka

Spíš než zachranym člunem bych házel kruhem :) přejít přes nějakou lávku? nebo zhoupnout se někam na provaze..

arygnoc

vidliočko – napichovanie očí na vidličku – víťaz dostane pirátsku pásku na oko.

Keďže to pripravujete, prejdite si net s dotazmi na hry pre deti (mládež).
Tam toho nájdete mraky.
napr: (a to je len jeden odkaz na jediné vyhľadávanie):

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=hry+na+t%C3%A1bor&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

fablen

výroba papírových námořnických čepiček, foukání do lodiček (třeba ze skořápek), hádání druhů mořských ryb a dalších podmořských živočichů a rostlin, přetahování o kormidlo

Námořnický dětský den může být velmi prima. Ať Vám vyjde počasí.

venkovan

Protažení pod kýlem lodi (může se protahovat od osobákem), závod v plavání se žralokem (žraloka nahradí bojové plemeno psa a místo plavání běh), hlídka ve stožárovém koši (stačí špička kostelní věže) a podobně.