Připojení k cizí wifi

Zdravím,četl jsem někde o nějakém software který zakoduje nebo změní vaše přihlášení k cizí wifi kde by mohl číhat 🙂 potencionální ůtočník.Existuje měco takového?

Nejlepší odpověď
www

Tak to nevím. Při každém připojení wifi/newifi lze stáhnout ze tvého PC (při špatné ochraně PC) leccos.
Zabezpečení wifi je věcí jeho poskykovatele, ne tvojí. Neměl bych obavy z uváděných důvodů, jen tu, že příště se již nepřipojím.

Další odpovědi
zl@tk@

O ničem takovém nevím. Každopádně nedoporučuji připojení k cizí wifi.