Avatar uživatele
Registrovaný

případová studie

co je smyslem a jaký je výstup případové studie? Mám-li v názvu práce "případová studie" co se odemne očekává?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Jedná se o opisy realizovaných projektů, při kterých bylo využito optimálních postupů, a slouží jako kladné příklady rozvoje územních celků směrem k lepšímu začleňování otázek trvale udržitelné energetiky.

Případová studie je přenositelná pouze v případě, že situace uživatele je velmi podobná popsanému případu. Případové studie mohou přinášet dobré příklady trvale udržitelného rozvoje, využívání obnovitelných zdrojů energie a ochrany životního prostředí, které lze využít k nalezení individuálních řešení, avšak obvykle je nutno tyto postupy přizpůsobit místním rozdílům v legislativě a také konkrétním požadavkům a potřebám uživatele.

Mnohá řešení a technické informace z jiných zemí nebo mezinárodních kruhů mohou být velmi užitečné pro stanovení zásad trvale udržitelného rozvoje regionů a zapojení strukturálních fondů do regionálních projektů.

Nedatovaná případová studie mohla být vypracována již před značnou dobou a v současnosti již nemusí být v souladu s technickým pokrokem, protože mezitím mohla být objevena nová, lepší řešení. Kromě aktuálnosti je také nutno optimální postup vždy posuzovat v jeho konkrétním kontextu.

Zdroj: www.ruse-europe.org


Avatar uživatele
Pokročilý

Internetové prezentace - případové studie

Případové studie jsou povětšinou řešeny jako reálné rozhovory s našimi klienty. Cílem případových studií je pomoc dalším klientům, kteří v nich mohou naleznout poučení i inspiraci a především se také mohou vyvarovat chyb, které jiní učinili a byli ochotni o nich hovořit.


Avatar uživatele
Pokročilý

Případové studie Případová studie je první fází řešení projektu. Případová studie dává účastníkům možnost hledat řešení reálné situace, se kterou se lidé potýkají ve svém životě a také porovnat své řešení s řešením, které se skutečně odehrálo. Případové studie často využívají metodu hraní rolí tzv. Role play, kde se účastníci staví do role konkrétní osoby, aby tak lépe pochopili a nasimulovali situaci.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 3207
Zlatý Drap 2146
Zlatý quentos 1359
Zlatý ivzez 1199
Zlatý led 726
Zlatý mosoj 687
Zlatý marci1 641
Zlatý gecco 617
Zlatý hanulka11 564
Zlatý Kepler 543

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.