Přijímačky – co znamená:

Vokální transpozice úvodu zazpívané písně do tří tónin s pomocí klavíru a vokální intonace (zopakování) 5–6 zadaných tónů.
Děkuji za odpověď:)

Nejlepší odpověď
Johny_r

Transpozice:
Zazpíváte písničku, pak vám řeknou, abyste to samé zazpíval/a od jiného tónu, který vám zahrají.
Intonace:
Zahrají Vám nějaké tóny, které budete mět zopakovat (zazpívat).

Otázka je, jestli se hlásit na takovouto školu, když nerozumíte relativně jednoduchému popisu zkoušek. Možná byste měl/a nastudovat něco z hudební teorie a nějakou základní terminologii.