paul1

Přijdou do módy i potrhané ponožky?

Po potrhaných riflích by mohly přijít do módy i potrhané ponožky, kdo to má stále štupovat? 🙂

https://www.fler­.cz/zbozi/hri­bek-na-latani-stupovani-ponozek-10771867

Nejlepší odpověď
zjentek

Takovou módu vyznávám léta, copak zrovna není v kurzu? 🙂

Další odpovědi
Filip84

Ty, já nevím, jak to máš Ty, ale

  1. ponožky jsem neštupoval „od Kuvajtu napadení“ a
  2. mám doma, úplně obyčejné, ponožky, které mají 5, 6 let a není na nich žádná díra.

Za prvé, fusekle se nosí den. Kdo je prase a nosí je dva dny, tři dny a více dnů, tak krom odporného pachu, který se z takových hnát a punčoch linou, pot obsahuje močovinu, a na nohách, při chůzi, se i uvolňuje poněkud více šupinek pokožky, než, třeba, na zádech, no a v botách se ta látka tře o kůži, látku atp. Vznikne tak ideální brusná pasta, a k tomu jsou ponožky leptány kyselinami v potu.

Za druhé, je potřeba si, čas od času, ostříhat nehty a obrousit zatvrdlou kůži na patách.

Za třetí, jak často ty ponožky bereš na nohy, respektive, kolik jich máš? No tak jasně, pokud máš patery, tak ano, tak se prošoupou poněkud rychleji, než když střídáš sto párů.

Jako kdysi jsem štupoval, punčochy, ke kiltu, ale to je hrozná práce, a většinou, stejně, tu hroznou práci vykonáš, aby za dva tejdny byla díra o kousek vedle.

Mravenec

Opravdu jen málokdy se mi fusky roztrhnou. A když, tak je prostě vyhodím. 👦😉

aliendrone

Muehehehe, já POZNAL co to je. Ve škole při pracovním vyučování jsme se to učili používat. 🙂

BOHUŽEL mám pro tebe ŠPATNOU ZPRÁVU. Móda děravých ponožek NEBUDE, tuto fázi RAJSKY prosperující dem(ent)okracie přeskočila a rovnou se chodí BEZ ponožek. Ale s důvěrou můžeš očekávat módu chození BEZ BOT! Tedy… POKUD se budeš chtít najíst, muehehehe! Sláma u kravína!! 😉 😁 😁

cappuccino

Potrhane nevim, protoze v botach jaksi nevyniknou.
Ale modnim trendem je, nosit kazdou ponozku jinak barevnou i s jinym vzorem.
Napr. tady:
https://www.tre­nyrkarna.cz/pan­ske-ponozky/171622-vesele-ponozky-dedoles-brouci-gmrs246.html

paul1

Pro Filip84:
Jedná se samozřejmě o žertík, neber to tak vážně, srandy není nikdy dost, zvlášť v této době
( např. viz. dnešní iDnes) :
https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/rusko-finsko-pobalti-polsko-ukrajina-valka-nato-vladimir-solovjov.A230414_135­746_zahranicni_dtt
Jinak ponožek mám takové zásoby, že je ani nevynosím. Bývají skoro každé Vánoce součást dárků pro mne, dnes mám plné 2 šuplíky nových, nepoužitých. Takže to bude asi součást dědictví 🙂