Mucillinka

Přijde vám vysoká škola politologie, jako zajímavá?

Myslíte si, že studovat vysokou školu politologie má nějakou budoucnost, uplatnění, byla by to tato škola základem pro lepší život? Jaké pracovní místa bych pak z této školy měla hledat a je možnost kariérního růstu? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě má, ale musíš počítat s tím, že se budeš muset angažovat do večejného života / nejlépe zřejmě do politiky/ A pokud bys to chtěla dělat, tak by asi bylo nejlépe zapojit se co nejdříve, nejlépe ještě dnes. Uplatnění lze potom získat nejenom v politice, jako takové, ale i jako kolzuntant u různých firem,ústavů, v diplomatických službách a podobně.

Další odpovědi
lexx

pokud seženeš pak (odpovídající) místo je to víceméně pohodlné, bezestarostné flakando za státní peníze a hospodské plácání o ničem bez zodpovědnosti za cokoliv