sofid

Při stahování se mi neukáže tabulka kam to chci uložit, co stím?

Když si cokoli chci nainstalovat tak se mi vždy před tím ukázala tabulka kam to chci uložit ale tedkom mi to automaticky ukládá na disk C do stažených souborů a nevím jak tomu mám zabránit, potřeboval bych poradit. Děkuju predem za odpovedi
Doplňuji:
Používám prohlížeč Mozilla Firefox

Nejlepší odpověď
cochee

Nástroje – Možnosti – ikona Obecné – Správce stahování: U každého souboru se dotázat, kam ho uložit.

Další odpovědi
Bedy

Nevím, co používáte za internetový prohlížeč, každopádně si skočte do správce stahování do nastavení a tam si úložiště změňte nebo nastavte, aby se vždy vznesl dotaz, kam souboru uložit.
Internet Explorer, pokud vím, ten se ptá vždy, nicméně má taky nastavenou výchozí složku, když kliknete přímo jen na Uložit a nevyberete z rolovacího menu možnost Uložit jako… a tu lze změnit – kliknete na ozubené kolečko – Zobrazit stahované soubory (nebo pomocí klávesové zkratky Ctrl+J), vlevo dole kliknete na Možnosti a tam tu složku zvolíte.