IvankaJB

Jak změním výchozí internetový prohlížeč?

Potřebovala bych změnit svůj výchozí internetový prohlížeč, ale vůbec netuším jak.

Odpovědi
beer

Vycházím z toho, že máš již z obcodu přednastavený internet Explorer.
Jednoduše si v odkaze některý vybereš a nainstaluješ, nastavíš jako výchozí:
http://www.brow­serchoice.eu/Brow­serChoice/brow­serchoice_cs.htm
Doplňuji:
Všimni si, je tam dole možnost posunu – má to tuším celkem 12 prohlížečů ))

Rubik

Je to některej z nich?
Opera – tam se mi to nedaří najít, ale ta mi při spuštění automatioky hlásí, že není primární a jestli jí chci nastavit.
Firefox – Menu – Nástroje – Možnosti – Rozšířené – Nastavení systému – zafajfkuj „Při startu kontrolovat, atd..“ a vedle je tlačítko zkontrolovat.
Google Chrome – vpravo klikni na ten klíč, tím otevřeš stránku s nastavením a dole je nastavení výchozího prohlížeče.
Internet Explorer – Nástroje – Programy – Výchozí webový prohlížeč – Nastavit jako výchozí

anonym

V prohlížeči který ti vyhovuje nastav že on bude výchozí prohlížeč otázkou je jestli jsi vybrala ten správný prohlížeč? Doporučuji IE 10, 64 Bit(Pokud máš Win 8)

Hlada

XP: Start > Přístup a výchozí nastavení programů