dust8

Při koupi vertikální ergonomické myši, tak už není třeba pořizovat pro co nejpřirozenější úchop myši i ergon. podložku?

Podložka pod myš, ergonomická se zápěstní opěrkou.

Nejlepší odpověď
led

Záleží od polohy vašej ruky.
Akákoľvek ergonomická myš, ak plne nespĺňa požiadavky pre prácu je len rekvizita za veľa peňazí.
Ak zápästie nie je podoprené, aj keď je nosné pre celú ruku, ruka voľne visí, práca s myšou nie je presná a je často príčinou následnej bolesti zápästia. V takom prípade doporučujem (pružnú, gélovú) podložku, ktorá podopiera zápästie.