Avatar uživatele
Pájo

Přežijí klasické střední školy rok 2030?

nebo ne/věříte, že bude tak výrazný přechod k jiným způsobům výuky – virtuální výuka, internetové academie ap.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, anonym, Wang, MA-SU-KA před 4583 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

tak já bych se spíše ptal na rok 2012 :)

Ale vážně, podle mě časem výuka přejde do „samouky“, kdy budeme muset skládat pouze testy. Vysoké školy už tak prakticky fungují tak proč by nemohli střední školy. Bude to levnější a jen pro ty co opravdu chtějí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Myslím, že „fyzická“ docházka do školy má svůj význam, vychovává ke kázni a odpovědnosti, takže ze středních škol podle mě nezmizí minimálně do konce století. Vysoké školy to je něco jiného, studenti už mají víc odpovědnosti, proto mohou dostat víc svobody.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Pokud se teda nenaplní katastrofická vize 21.12.2012 tak běžná docházka do školy asi skončí a výuka bude probíhat přes PC, monitor a síť, do školy jen na konzultace či zkoušky. Šetří se čas, peníze na dopravu a tak. Již dnes kde – kdo podniká z bytu – dříve nemyslitelé. Mně se to sice nelíbí, preferuji zaměstnání ve firmě a teamovou práci ale co naděláte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek