dust8

Přes co kromě Skypu, Whatsupu a Teamspeaku se dá volat zdarma po internetu?

Odpovědi
Rokio

Přes Messenger je možný zdarma videohovor.

Shizuka

Discord

anonym

Zoom

Arne1

Viber. Dost používaný mezi lidmi kteří nechtějí účet na Facebooku

aliendrone

Se divím, že nikdo doposud nezmínil Google Hangouts. ;) :D :D

Dochy

VoIP od prakticky libovolného poskytovatele (lze zařídit i vlastní server, v některých případech volat i bez servru, ale lze se zaregistrovat u někoho podporujícího SIP a poskytujícího i vlastní telefonní číslo)