Avatar uživatele
Miroslavst

Přeposílání mejlu a zahlcení serveru-je to možné?

Co když si přepošlu z jedné mejlové adresy mejl na druhou adresu a z té druhé zase na tu první?
Bude se to přeposílat donekonečna?
Přeposlat celý mejl.
Doplňuji:
Jak musím zmáčknout odeslat?
Někdo (dejme tomu Pavel) mi pošle mejl na adresu Mirek. Já však používám dvě adresy a to Miroslav a Mirek. Z adresy Mirek se mi automaticky mejl přepošle na adresu Miroslav.
To vím, to mám nastavené
Co když však dám z adresy Miroslav přeposlat na adresu Mirek?
Pak by to chodilo tam a zpět nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? modrypezotek, aramah, kapka, iceT, tom004, Já..., orestez, Akrij007tm před 4748 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Nebude, vyzkoušej.. ))

Zdroj: vlastní zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nemůže, protože ke každému novému odeslání musíš stisknout „odeslat“. Jedině,že i ten povel „odeslat“,by šel zautomatizovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jennysh

Ne,teď jste si sám sobě vytvořil odpověď používám dvě adresy a to Miroslav a Mirek. Z adresy Mirek se mi automaticky mejl přepošle na adresu Miroslav. Máte to totiž nastavené jen u té jedné adresy.Pokuď vás dobře chápu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Tak tohle mě taky už napadlo a rozhodně nejsme sami. 🙂
A co takhle to udělat ne mezi 2 adresami, ale více, třeba 10? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

Dobrý dotaz!

Moje úvaha:
Jestli si v poště MIREK zadáš přeposílací filtr, aby vše, co přijde z mailu obsahující v adrese MIROSLAV přeposílal zase na adresu MIROSLAV (takže vlastně zpět…), a v poště MIROSLAV zadáš přeposílací filtr, aby vše, co přijde z mailu obsahující v adrese MIREK přeposílal zase na adresu MIREK (takže ZASE vlastně zpět…), tak by se to fakt asi muselo točit STÁLE dokola. Tedy podle selského rozumu. Ale je-li to tak? Těžko říct.

Zkus to a sděl tu výsledek, k jakému si došel.

TEDA JESTLI JEŠTĚ BUDEŠ MÍT PŘÍSTUP K WEBU… 😉

Fakt zajímavý dotaz!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Jo z mirek na miroslav, ale co když nastavím zároveň na miroslavovi na mirek?
To pak bude chodit tam a sem?

před 4748 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek