Miroslavst

Přeposílání mejlu a zahlcení serveru-je to možné?

Co když si přepošlu z jedné mejlové adresy mejl na druhou adresu a z té druhé zase na tu první?
Bude se to přeposílat donekonečna?
Přeposlat celý mejl.
Doplňuji:
Jak musím zmáčknout odeslat?
Někdo (dejme tomu Pavel) mi pošle mejl na adresu Mirek. Já však používám dvě adresy a to Miroslav a Mirek. Z adresy Mirek se mi automaticky mejl přepošle na adresu Miroslav.
To vím, to mám nastavené
Co když však dám z adresy Miroslav přeposlat na adresu Mirek?
Pak by to chodilo tam a zpět nebo ne?

Nejlepší odpověď
beer

Nebude, vyzkoušej.. ))

Zdroj: vlastní zkušenost

Další odpovědi
tom004

Nemůže, protože ke každému novému odeslání musíš stisknout „odeslat“. Jedině,že i ten povel „odeslat“,by šel zautomatizovat.

jennysh

Ne,teď jste si sám sobě vytvořil odpověď používám dvě adresy a to Miroslav a Mirek. Z adresy Mirek se mi automaticky mejl přepošle na adresu Miroslav. Máte to totiž nastavené jen u té jedné adresy.Pokuď vás dobře chápu.

Alesh

Tak tohle mě taky už napadlo a rozhodně nejsme sami. 🙂
A co takhle to udělat ne mezi 2 adresami, ale více, třeba 10? 😉

Já...

Dobrý dotaz!

Moje úvaha:
Jestli si v poště MIREK zadáš přeposílací filtr, aby vše, co přijde z mailu obsahující v adrese MIROSLAV přeposílal zase na adresu MIROSLAV (takže vlastně zpět…), a v poště MIROSLAV zadáš přeposílací filtr, aby vše, co přijde z mailu obsahující v adrese MIREK přeposílal zase na adresu MIREK (takže ZASE vlastně zpět…), tak by se to fakt asi muselo točit STÁLE dokola. Tedy podle selského rozumu. Ale je-li to tak? Těžko říct.

Zkus to a sděl tu výsledek, k jakému si došel.

TEDA JESTLI JEŠTĚ BUDEŠ MÍT PŘÍSTUP K WEBU… 😉

Fakt zajímavý dotaz!!!

Miroslavst

Jo z mirek na miroslav, ale co když nastavím zároveň na miroslavovi na mirek?
To pak bude chodit tam a sem?