kirilvla

Poradíte s přepisem auta při postupném udělení plné moci?

Můžu li přepsat auto, pokud majitel nechal vůz autobazaru (Plná moc na přepis od 1. majitele) – autobazar předal vůz tomu, od koho jsem koupil auto (Plná moc od autobazara jemu) – já obdržel plnou moc od neho

majitel (plna moc) → autobazar (plna moc) → prodavajici (plna moc) → ja

Dekuji

Půvdní neotázka
Přepis auta, Plná moc

Odpovědi
cukrar

Plná moc nelze přenášet plnou mocí na dalšího. Bazar to ví, nejednal čestně, a budou problémy.
Na úřadě přepíšou vozidlo na základě plné moci od osoby zapsané v TP, která zmocní osobu k zápisu za něj.