Nukina

Jaký je termín pro přepis auta na nového majitele? Může nastat nějaký problém s nepřepsaným autem při policej. kontrole?

Nějak se totiž nedostávají peníze. A nebude to stát v novém roce víc? Je na to nějaká vyhláška, nebo tak?

Nejlepší odpověď
cukrar

Nukina, je nutné prostudovat techničák, co je v něm naposlady napsáno. Klidně se nemůže stát nic, jindy může být sankce mnoha tisíců.
Je to trošku složitější…
Řeší to vyhláška 56/2001, zákon o odpadech,
obecně: prodejce musí do 10 dnů nahlásit (odhlásit) na nového majitele, ten již nemá zákonou lhůtu pro dohlášení změny…
v novém roce je to stále za stejné peníze..800Kč převod, + 250 evidenčka, + ekopoplatek, a pojištění…
ICQ 55180641

Další odpovědi
Drap

Mělo by to být myslím přepsýno do sedmi dnů od zakoupení vozidla. Pokud máte všchny doklady na původního majitele, tak by s tím při kontrole problém být neměl, protože to kontrola nezjistí.