aliendrone

Přejdete (přešli jste) z WhatsAppu na jiný messenger?

Komentovat snad nemusím, asi víte vocogo. FB prostě řádně přitvrdil nároky na fízlování uživatelů.

Odpovědi
Schluker

Jiná odpověď

Zatim ne, jeste nepritvrdil. Pak asi prejdu na Signal a iMessage.

dubraro

ANO - Signal

Ale nechal jsem si i WA, na bezvýznamné věci.

jirka F

NE - zůstanu na WhatsAppu

Jsem si vědom rizika ale z watsappu odejít nechci.

CTTON

ANO - Telegram

Emefej

Jiná odpověď

Nepoužívám žádný messenger.

led

Jiná odpověď

Nechoďte na mňa s elektronickými spojeniami cez internet. fuj!
Na diaľkové spojenie používam bubny, oheň a dym, jazdného posla a podobné.

Pepa25

Jiná odpověď

WhatsApp jsem nikdy nepoužíval, mám stejně jako všichni kolem Viber, takže současné aféře se jen směju …

marci1

Jiná odpověď

Asi u něj zůstanu. Změny se netýkají EU. Uvidíme. 🙂
https://mobil­mania.zive.cz/clan­ky/whatsapp-odklada-zmenu-podminek-a-znovu-vysvetluje-co-je-vlastne-noveho/sc-3-a-1350368/defau­lt.aspx

Roman71

ANO - Signal

Sice ještě v tandemu s WhatsAppem, ale jakmile vstoupí do hry nová pravidla, půjde tenhle zelenobílý kecálek z mého telefonu. Hranice Evropského kontinentu nová pravidla stěží zastaví, je to přece jen Facebook s jeho vnitřními pravidly, tunel si najdou sami.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Žádný nepotřebuji. Takže je mě to jedno.