bolak

Přehrávač internetových rádií s možností nahrávání a editace již nahraného

Sháním toto, potřebuju přehrávač internetových rádií který by uměl nahrávat do zvuk. souboru, nejlépe mp3 ale navíc bych chtěl, aby během přehrávání rádia zároveň zvuk i nahrával kamsi do paměti.

Jde o to že někdy v rádiu člověk uslyší něco co by si chtěl nahrát, jenže už je pozdě, protože ta situace už proběhla a nahrávat celé vysílání a pak to ukládat to několikagigové mp3jky a tu pak editovat mi přijde celkem jako zhovadilost, proto sháním přehrávač rádii, který by během přehrávání zaznamenával zvuk kamsi do paměti, dejme tomu záznam posledních 10 minut a ten by se pořád dokola přepisoval tak jako fungujou ty kamery na benzínovejch pumpách, tak abych v případě že uslyším něco zajímavého si mohl uložit zvukový soubor který by měl maximálně těch 10 minut a zabral pár mega, případně si přímo v tom přehrávači nastavil (editoval záznam) od kdy do kdy se to má uložit.

Je něco takovýdleho ve světě jedniček a nul?

Nejlepší odpověď
cochee

RadioSure, který používám, umí nahrávat, ale já to nepoužívám. Vím, že tam je možnost, že to umí nahrát song z rádia od začátku, i když kliknu na nahrávání uprostřed songu (vykoupeno vyšší zátěží CPU), což je podmíněno tím, že rádio vysílá i nějaké start/stop značky a prý nemusí oplývat zrovna přesností. A pak vím, že ukládá ve formátu, ve kterém rádiostanice vysílá, transkódovat neumí – například já poslouchám Radio Čas Rock, vysílající .aac stream, tak taky nahrávku z něj budu mít uloženu jako .aac .

bolak

cochee: a jak se to tam nastavuje, aby to nahrálo od začátku, nebo to se dělá automaticky?

cochee

Na obrázku okno „Možnosti“ z RadioSure, kde se to nastavuje.

http://www.vol­ny.cz/cochee/ra­diosure.gif