cappuccino

Preferujete zarizeni sveho bytu/domu v minimalistickem stylu? Nebo spise shromazdujete veci?

Odpovědi
GM

Při rekonstrukci bytu před 9 lety jsem skoro všechny blbosti zlikvidovala a žiju v jednoduchosti. Kdo by to taky po mně vyklízel, až zaklepu bačkorama, že?

VaclavZeman

Já jsem přesně ten extrémní případ, který má byt plný vláčků, často stále neotevřených z krabicí a musím svojí dvougarzonkou opatrně prolézat, aby na mě nic nespadlo. Taky už tam na mě jednou spadla skříň a málem mě zabila. Když mě navštívila moje kolegyně, aby mi během pandemie pomohla nastartovat školní počítač, tak se zděsila. Děkuju.

elkon

To se nedá tak jednoduše říci. Někdy věci vyhodím, jiné někam založím pro případnou další potřebu. Jsou věci, které se nevyhazují, např. různé náhradní díly. Když má dům sklep, půdu i garáž, tak není problém.

zjentek

Věci kradou život. Obklopit se jimi je sebevražda. Děkuju.

cappuccino

Vaclave, uz jsem slysela, ze nekoho prejel vlak. Ale ze by ho zabily vlacky v krabicich??:)
Mam docela velkou predstavivost, tak to vidim pred ocima:)

cappuccino

GM: To se to ted uklizi, vid?!!:)

GM

Skvěle. A robotický vysavač – to je věc.