kamila44444

Předpoklady

Jaké jsou předpoklady malíře a lakýrníka a jaká je historie tohohle oboru?
Doplňuji:
Není domácí úkol ;) Je to velká prezentace o tomhle oboru a tak se ptám malířů, nebo těch, co to ví

Odpovědi
anonym

Domácí úkoly neděláme!
Doplňuji:
Prezentace = Domácí úkol, nějak dál bych to nedramatizoval a k tomu my ti tu najdeme informace a ty nás stejně neuvedeš jako autory. Nechápu proč by jsme ti tu něco měli hledat, když si to můžeš najít sama.

Pepa88

Historie malíře a lakýrníka? No, nejslavnější malíř pokojů je asi Adolf Hitler… (to jen pro zajímavost)

A jaké jsou předpoklady malíře? Tak ten asi předpokládá, že bude malovat… A lakýrník asi předpokládá, že bude lakovat… Ale proč Tě tohle zajímá 😁