savana

Přecvaknutý lankový zámek na kolo prý není překonání překážky,podle policie v Českých Budějovicích

Došlo ke krádeži kola-přecvaknutí zámku a krádeži …Policií ČR v CB mi bylo vysvětleno, že zámek na kolo nesplňuje překonání zábrany ,tudíž trestný čin krádeže…takže ať kolo zamknu nebo ne,je to šumák.....

Nejlepší odpověď
tom004

K tomu jenom podotknu,že policie,a nejen v ČB,má někdy docela svérázné metody posuzování nahlášených událostí.

Další odpovědi
mosoj

Tak si podejte stížnost ať rozhodne státní zástupce kdo je blbej.
Moc bych za to nedal že skončíte u zákonodárců.

elektrikář

Musíte mít dva daší zámky na kotevním řetězu.