Arlos

Prečo sa mi na USB [14,5GB] nechce presunúť súbor, ktorý je o niečo menší [13,4GB]?

Nahodí mi to to tam tabličku s nápisom, že ten súbor je veľký, aj keď je o niečo menší.
USB mám na FAT32 a skúšal som už aj preformovať na iný [vtedy sa mi to tam už zmestilo] a potom znovu naspať na FAT32 lebo ostatné mi TV nerozozná.
Takže: čo mám urobiť, aby som ten súbor, ktorý by sa do toho USB mal zmestiť lebo je menší, aby sa tam zmestil?

Nejlepší odpověď
Arne1

FAT32 má omezení na velikost souboru na 4GB – to je obecně známá vlastnost, která se prostě nedá obejít.
Pro větší soubory existují formáty exFAT a NTFS. Pokud tvůj TV tyto dva neumí, tak ni opravdu nezbyde nic jiného než ten obrovský soubor rozsekat na menší (nebo líp komprimovat)

Další odpovědi
dr.luha

FAT32 bere jen velikost do 4,1 GB, takže jedině video nastřihat na menší kousky.