annalopez

pravo a zakony

ano mela jsem 3 dny na odvolani ale kdyz mi prisel rozsudek a ja se odvolala tak mi ta soudkyne odepsala ze se odvolani ke krajskemu soudu zamita z duvodu ze jsem se mela pry odvolat o de dne liceni ja uz tomu vubec nerozumim
Doplňuji:
19.dubna jsem dostala predvolani k soudu soudkyne mi rekla ze mi promenuje podminku na 10 mesicu do veznice rekla mi ze rozsudek mi prijde domu postou.Kdyz jeste ten den jsem sla za advokatkou a vse ji rekla odpovedela mi ze bez rozsudku nic neudela tak jsem cekala na rozsudek ktery mi prisel 27.06.hned jse advokatka odvolala proti trestu ktery mi ulozily mela jsem 3 dny na odvolani tudiz jsme to stihli v terminu 29.6. za mesic mi prisla odpoved ze soudu ze odvolani se zamita proto ze jsem se odvolala pozde.Kdyz jem sla na trestni a ukazala jim ze vse souhlasi ze jsem se odvolala v terminu tak mi ta pani rekla ze se mi ozve.Asi za tyden mi napsala soudkyne ze odvolani se zamita z duvodu ze jsem se mela pry odvolat do 3 dnu odedne soudu a ne rozsudku tomu porad nerozumim advokatka ktera ten rozsudek cetla ta bi uz musela vedet ze se na to neodvola ze jsme lhutu propasli a prece bi tu odvolacku nepsala ja nevim nerozumim zakonum a jsem s toho na prasky.Dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
zzzzz

O zamítnutí odvolání nerozhoduje soud, který vás odsoudil, rozhoduje o něm soud nadřízený. To znamená, že pokud vás odsoudil okresní, o odvolání rozhoduje krajský.

Celé to tu píšete jen po úsecích a každý je v jiné otázce, už se tu v tom nikdo nevyzná, zkuste celou situaci od počátku do konce popsat konkrétně, s přesnými daty a uvedením, který soud, v jaké instanci o tom rozhodl. Jinak vám tu asi nikdo nebude schopen poradit.