fira

Práskači a stb…Proč si tu nadáváte?

Můžu se dovědět proč si tady někteří nadáváte do práskačů a estébáků? Asi jsem si nepřečetl otázku které se to týkalo.

Nejlepší odpověď
anonym

ja bych se taky ráda zeptala kde je ten administrátor že odpověd od pondělí tam stále je ač jsem ji odklikla na smazání.nazvat někoho posluhovačem stb mi příjde stejně sprosté jako slova na p… atd
Doplňuji:
no ode mě omluvu určitě nečekej!

Další odpovědi
dudu

Za totality jsem měl řadu let co do činění s financování a podporou tzv. Agregace IX, což byla zbrojařská výroba a realizace staveb civilní obrany. Většina těchto aktivit byla tajná nebo přísně tajná. Je logické, že Státní bezpečnost jsem měl proto neustále za zadkem. Tito hoši si vyžadovali také většinu mnou zpracovávaných ekonomických zpráv a rozborů. Věřte, že to nebylo vůbec příjemné, i když jsem osobně poznal pouze jednoho z nich. Choval se však ke mně vždy korektně a udržoval si mne odstup. Nesporně to byla zajímavá etapa v mojí profesní kariéře a i po letech mám pocit, že jsem si zachoval čisté ruce i svědomí.

mosoj

Otázka se netýkala žádného práskačství. Těchto neověřených argumentů používají všichni kteří jsou v koncích a dojdou jim argumenty.

vagra

Fíro-my si tady normálně nenadáváme.
Takový slovník tady má/pokud jsem si všiml/ jenom jeden uživatel.
Používá takových slov možná proto,že neví co znamenají.
Ale to ho neomlouvá.

lilibou

taky by mě to zajímalo..já myslela že odpovědi mají být naučné,zajímavé a zábavné a ne aby si tu někdo řešil spory..je to trosku nevhodné..

led

otázky boli priebežne zmazané. škoda, odoslala som na to odpoveď, ale nestihla dôjsť.
Tie nadávky sú prirodzená reakcia.
KDE NIE SÚ FAKTY A ROZUM, ZAČÍNA HRUBÁ SILA A NADÁVKY

pondělí

otázky,kterých se to týkalo,jsou smazány,na přání,nebo udáváni,podle povahy člověka,jedna z nás PEKYNKA se již omluvila,
a já to beru,