lilalola69

Máte zkušenosti s prací ve Španělsku v hotelových rezortech?

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na jakékoliv zkušenosti s prací ve Španělsku (Katalánsku i jiných částech) v hotelových rezortech jako například pokojská, recepční, servírka apod. Líbila by se mi brigáda na léto, ale nevím kde bych mohla takové místo najít, a vůbec jak to poté vypadá.
Budu moc vděčná za všechny zkušenosti, rady, odpovědi.
Děkuji předem.

Odpovědi
ivzez

Práci hledejte ve španělských pracovních portálech a odpovídejte
jenom přímým zaměstnavatelům (vyhněte se agenturám).
Informace o zemi a pracovních + životních podmínkách ve Španělsku
najdete (v češtině) na webu EURES.

PS: Jak si chcete ve Španělsku poradit,
když nezvládnete tak jednoduchou věc?

Klaproth

Zkušenosti nemám, ale viděl jsem španělskou pokojskou v jednom filmu pro dospělé. Dřela do roztrhání těla.