ladka

Práce v cizině.

Dcera pracovala v cizině na smlouvu přez naší českou agenturu.Nyní smlouva končí a španělský zaměstnavatel ji napsal do papírů,že pracovala měsíčně za naší minimální mzdu což je 8000 kč,ale s tou naší agenturou má ve smlouvě napsáno okolo 1000euro měsíčně což taky dostávala.Z čeho jí budou počítat výměr podpory na PÚ u nás v Čechách.Zdrav. soc. poj.za ni platila ta naše česká agentura.Díky

Nejlepší odpověď
Attack-design

soc. a zdrav. nemá na výši podpory žádný význam, dokládá se potvrzený papír od bývalého zaměstnavatele tudíž se jí to bude počítat z těch 8 tisíc
jinak

  1. a 2. měsíc je to 65% platu
  2. a 4. 50%

5 . měsíc 45%