VIKTORIÁ

Práce na půl úvazku pro 50ti letou ženu?

Nevíte o nějaké práci na půl úvazku pro 50ti letou ženu, která je čilá, pracovitá v okolí Prahy 10? Má střední zdravotnickou školu. (hledali jsme, ale většinou jsem našla jen práce jako: uklízeči, atd..):/ Pokud by jste věděli o nějaké kvalifikovanější… Moc děkuju:)

Nejlepší odpověď
M.

Držím palce při hledání, ale bohužel dnes je problém najít práci všude, už to jde často spíše přes známé. „Nejlepší“ je, že starší lidi nechtějí, že jsou prostě pro ně – staří, ale zkušenosti chtějí hned po dvacetiletém klukovi, který neměl ještě kde nabrat praxi, když ho nikde bez ní nechtějí..
Snad najdete :)

Další odpovědi
Redko

A nechtěla by třeba paní dělat chůvu k dětem? Zrovna tady jedna taková nabídka je:
http://axial.job­s.cz/