Mišús_ik

Poznáte niekto dobrý recept na kapustovú polievku, ktorá pomáha chudnúť ?

Nejlepší odpověď
Bobule

nemyslíte náhodou tzv. Tukožroutskou polívku ?
je převážně ze zelí. přidávají se tam rajčata, papriky, celer, cibule a bujon.
Viz tady :

Zdroj: http://www.dieta-fit-hubnuti.cz/tu­kozroutska-polevka-klasicka

Další odpovědi
terry

Už to tady bylo. najdi si ve starších odp.

A sice zhubneš, ale pak zase nabereš. Někdy i víc.

Vít to ze zkušenosti své i jiných.

Damiana

Uvař ve vývaru a hotovo. Uvařené zelí (slovensky kapusta) ale zas tak dobré není. Asi ti to moc šmakovat nebude, ale to se zas pak hubne jedna radost. 😁
Spíš ho zkus nakrájet nadrobno, trochu osol a pomačkej (pustí šťávu), přidej nastrouhanou mrkev, trochu citronové šťávy a jenom trošku doslaď. Je to skvělý, moc chutný salát po kterém nepřibereš, můžeš ho sníst co se do tebe vejde a ještě nepřijdeš o vitamíny jako při vaření.

Wolf

Jen bych rád upozornil: Co se týče hubnutí, nemysli si, že to nějaký jídlo udělá za tebe. To je velká chyba. Ve zkratce: Je potřeba tělo naučit, že není potřeba dělat si tukový zásoby (tzn. pravidelně 5× denně jíst) a spálit už utvořený tukový zásoby rozumným výdejem energie.