Rozamunda

pozná zubař to jakou pastou si čistím zuby a jestli používám ustní vodu ?

Doplňuji:
mě doktorka řekla že aj když mám ty rovnátka tak že mám perfektně vyčistěný zuby

Nejlepší odpověď
www

Může maximálně poznat cos použila těsně před jeho návštěvou.
Doplňuji:
Zda o zuby pečuješ pravidelně, to samozřejmě pozná, značku pasty a vody během této péče nikoliv.
Co chceš vlastně vědět, nevím ☹

Další odpovědi
anonym

Zubař pozná, zda o své zuby pečuješ dobře nebo špatně. Určitě si nebude dělat chemický rozbor, aby zjistil značku tvé zubní pasty nebo druh ústní vody.
Dcera byla před týdnem u dentisty na bělení zubů a byla nadšená tím, jak skvěle se jí dentistka o zuby postarala. Tvrdila, že tak úžasný pocit čistých zubů ještě nikdy nezažila. Zřejmě stojí i ten dobrý pocit za to, že se o své zuby řádně staráš.
Doplňuji:
Tak to Tě určitě potěšilo. Jenom to vydrž, protože dnes se perfektní chrup bere za jednu ze základních charakteristik kultivovaného člověka. Proto je třeba si zuby pečlivě čistit, dodržovat životosprávu a celkově dbát o zdravé zuby.
Také mne potěšilo, když jsem po přestěhování přišla k zubařce a ta si při kontrole tiše hvízdla a potom řekla: Je vidět, že jste měla velmi dobrého zubaře. Jenom doufám, že to tak bude i dál.